Güngören Pire İlaçlama

Pireler, oldukça küçük boyutlara sahip hayvanlardır. Ergin pireler genellikle 2-6 mm. boyutlarındadır. Küçük canlılar olmalarına rağmen çok hızlı hareket edebilirler ve çok hızlı çoğalabilme özelliğine de sahip oldukları bilinmektedir. Kısa zaman içerisinde çoğalarak evinizi ve eşyalarınızı istila edebilirler. Yumurtalar ve larva pireler genellikle halı araları, yastık yorgan araları gibi bölgelerde saklanırlar. Yaşam alanımızın bu kadar içerisine kadar girebilen pirelerden kurtulmak istiyorsanız Güngören Pire İlaçlama şirketimizi aramanız yeterli olacaktır. Kaliteli ilaçlarımız ve işlerinde uzman ekibimiz sayesinde istenmeyen misafirlerinizden kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Pirelerden Kurtulun

Pireler insan sağlığı için ve hayat kalitesi için oldukça zararlı canlılardır. Evinizde evcil hayvan besliyorsanız, evinizde pireler olması sizi daha da zor bir duruma sokacaktır. Kan emerek beslenen bu canlılar hem sizi hem de evcil hayvanınızı huzursuz edecektir. Ayrıca cilt kızarıklıkları, yaralar, kaşınma gibi sağlık problemlerine de sebep olurlar. Kedi, köpek ve kuşlar için bazı bağırsak problemlerine ve enfeksiyonlu hastalıklara da sebep olan pirelerden kurtulmanın en kolay yolu ilaçlama yaptırmaktır. Güngören Pire İlaçlama hizmetlerimiz sayesinde pirelerden tamamen kurtulabilirsiniz.

Güngören Pire İlaçlama Şirketi

Pirelerle mücadele süreci oldukça sancılı bir süreçtir. Eğer evcil hayvan besliyorsanız öncelikle evcil hayvanınızı veterinere götürüp dış parazit ilacı yaptırmanız gerekmektedir. Bu süreçte evinizde de ilaçlama yaptırmanız gerekir çünkü ilaçlama yapılmazsa pireler tekrardan ortaya çıkabilir. Güngören Pire İlaçlama şirketimiz sizleri pirelerden ve pirelerin neden olduğu zararlardan kalıcı bir şekilde kurtarır. Bizleri 7 gün 24 saat arayabilir, profesyonel destek talep edebilirsiniz.

 

Leave a Reply